Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг - Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар 14171 Улаанбаатар хот, Сүхбаатар дүүргийн 7-р хороо /АНУ-ын элчингийн чанх хойно /

Ажлын цаг : Даваа - Баасан гариг,  8.30 - 17.30 цаг

Бямба, Ням амарна.

Лавлах  утас : 1800-1890 /энгийн утасны тарифаар/
1900-1890 /оператортой холбогдох/

Утас: 11-320502  
И-мэйл хаяг : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
Вэб сайт : https://burtgel.gov.mn , www.burtgel.mn

УЛСЫН БҮРТГЭЛИЙН ЕРӨНХИЙ ГАЗРЫН ГАЗАР, ХЭЛТСИЙН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Д/д
Ажилтны нэр
Албан тушаал Ажлын утас
1.Удирдлага-2
1 Б.Баасандорж Дарга 320233
2 Д.Дэлгэрсайхан Дэд дарга 70007588
2.Тамгын газар-2
3 Г.Цолмон Газрын дарга 320095
4 Ч.Нямцэцэг Ахлах мэргэжилтэн 320710
2.1.Захиргаа, хүний нөөцийн хэлтэс-18
5 Г.Мөнхцэцэг Хэлтсийн даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 320370
6 Г.Амаржавхлан Ахлах мэргэжилтэн 320219
7 Т.Наранцэцэг Ахлах мэргэжилтэн 321242
8 Л.Өнөртуяа Ахлах мэргэжилтэн 320146
9 Х.Ундрах Ахлах мэргэжилтэн 320710
10 П.Батбилэг Мэргэжилтэн 320146
11 Б.Билгээ Мэргэжилтэн 320083
12 Э.Мөнхзул Мэргэжилтэн 320710
13 Г. Бөртэцэцэн Мэргэжилтэн 321241
14 М.Пүрэвмаа Мэргэжилтэн 321242
15 О. Уянга Мэргэжилтэн 320146
16 А. Хулан Мэргэжилтэн 321242
17 Б. Мөрөн Архивч-эх бэлтгэгч 320502
18 Т.Энхбаатар Мэргэжилтэн 320502
19 Л.Оюунчимэг Бичиг хэргийн эрхлэгч 320502
20 Д.Сосорбарам Бичиг хэргийн эрхлэгч 320502
21 Б.Туул Бичиг хэргийн эрхлэгч 320502
2.Эрх зүй, гадаад харилцааны хэлтэс
22 Г.Цогтсайхан Хэлтсийн дарга 320511
23 Ц. Оюунбилэг Ахлах мэргэжилтэн 320765
24 Ж.Чиймаа Ахлах мэргэжилтэн 320765
25 Б. Батчимэг Мэргэжилтэн 320765
26 Д.Аюурзана Мэргэжилтэн 320765
27 Г. Мөнхгэрэл Мэргэжилтэн 320765
3. Санхүү төлөвлөлтийн газар
28 Н. Намсрай Газрын дарга 70131014
29 Б. Өэлүн-Үжин Ахлах мэргэжилтэн /Эдийн засагч/  
30 Ч.Хүрэлбаатар Ахлах мэргэжилтэн
/Аж ахуйн менежер/
 
31   Ахлах нягтлан бодогч 320907
32 Ц.Болормаа Нягтлан бодогч 320907
33 С.Баярсайхан Нягтлан бодогч 320907
34 А.Наранцэцэг Нягтлан бодогч 320907
35 Ц.Ганчимэг Нягтлан бодогч 320907
36 Ч.Мягмар Нярав  
37 Ч.Мөнхцэцэг Нярав  
38 Б. Батболд Жолооч  
39 С.Бямбаа Жолооч  
40 Б.Зоригтбаатар Жолооч  
4.Иргэний улсын бүртгэлийн газар
41 Д.Энхцэцэг Газрын дарга 70007594
42 Ц.Жавхлант Ахлах мэргэжилтэн 350261
43 Б. Отгон Улсын ахлах бүртгэгч  
44 Б. Нарангэрэл Улсын ахлах бүртгэгч 350072
45 С. Алтантуяа Улсын бүртгэгч 350261
46 Ч.Батцэцэг Улсын бүртгэгч 350261
47 С.Баттөгс Улсын бүртгэгч 350261
48 Ц. Баярмаа Улсын бүртгэгч 350261
49 Б.Дэлгэрмаа Улсын бүртгэгч 350261
50 А. Мөнхцэцэг Улсын бүртгэгч 350261
51 Ж. Нарантуяа Улсын бүртгэгч 70007587
52 М.Нямсүрэн Улсын бүртгэгч 350261
53 Д.Оюундэлгэр Улсын бүртгэгч 350261
54 Ж.Саруулзаяа Улсын бүртгэгч 350261
55 П.Энхнар Улсын бүртгэгч 350261
56 Б.Тунгалаг Улсын бүртгэгч 350261
57 Д.Янжинжаргал Улсын бүртгэгч 350261
5.Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар
58 Ж.Аюуш Газрын дарга  
59 Я. Батцоож Ахлах мэргэжилтэн 351315
60 Х.Ундрах Улсын ахлах бүртгэгч /ГХО-тай ХЭбүртгэл/ 77001717
61   Улсын ахлах бүртгэгч 351125
62 Г. Алтай Улсын бүртгэгч  
63 Ч.Батдэлгэр Улсын бүртгэгч  
64 Д.Гангамөрөн Улсын бүртгэгч  
65 Б.Лхагвасүрэн Улсын бүртгэгч  
66 Д.Лэхсо Улсын бүртгэгч 351125
67 Ж.Оюумаа Улсын бүртгэгч 351416
68 Х.Түвшинтөр Улсын бүртгэгч 351416
69 О.Шижиртуяа Улсын бүртгэгч  
70 Э.Эрдэнэбилэг Улсын бүртгэгч  77001717
71 Ж.Нямдорж Улсын бүртгэгч  351416
72 У.Мандахтуяа Улсын бүртгэгч  
73 С.Мөнхсанчир Улсын бүртгэгч  
74 Д.Чулуунтуяа Улсын бүртгэгч  70113937
75 Г.Санжаа Улсын бүртгэгч  351416
76 В.Хандсүрэн Улсын бүртгэгч   70113937
77 Ж.Нямдэлгэр Мэргэжилтэн 70113580
6.Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэлийн газар
78 Д.Батболд Газрын дарга 350904
79 Э.Сувд-Эрдэнэ Ахлах мэргэжилтэн 70007582
80 Б.Авирмэд Улсын ахлах бүртгэгч 70113539
81 Э.Гэрэлмаа Улсын ахлах бүртгэгч 70113239
82 Э.Отгонтунгалаг Улсын ахлах бүртгэгч 70007582
83 Ө.Өнөрлхам Улсын ахлах бүртгэгч 70113239
84 Т.Золбаяр Улсын бүртгэгч 70113539
85 Б.Мөнхбаатар улсын бүртгэгч 70007582
86 Э.Нарангарав Улсын бүртгэгч 70113539
87 Ш.Наранцацрал Улсын бүртгэгч 70113539
88 Ж.Норжин Улсын бүртгэгч 70113539
89 Ч. Чимэдсүрэн Улсын бүртгэгч  
90 Х.Уянга Улсын бүртгэгч 70113539
91 Гантөрийн Мөнхтамга Мэргэжилтэн 70113539
7.Хяналт шалгалтын газар
92 Б.Гантуяа Газрын дарга 70123363
93 И.Мөнх-Амар Хяналтын улсын ахлах байцаагч 351245
94 Ч.Эрдэнэчимэг Хяналтын улсын ахлах байцаагч 70106030
95 Л. Баатар Хяналтын улсын байцаагч 351245
96 Б. Галбадрах Хяналтын улсын байцаагч 351245
97 Б.Ганзориг Хяналтын улсын байцаагч 70007592
98 Н. Отгон-Эрдэнэ Хяналтын улсын байцаагч 70114595
99 Ц.Пүрэвсүрэн Хяналтын улсын байцаагч 351245
100 Д. Чинтулга Хяналтын улсын байцаагч 351245
101 О. Ганболор Хяналтын операторч 351245
102 Э. Цасанчимэг Хяналтын операторч 351245
103 Г.Цэцэгдэлгэр Хяналтын операторч 351245
8.Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ, дотоод аудитын газар
104 Б. Ариунболд Газрын дарга 70123363
105 У.Мөнхцэцэг Ахлах мэргэжилтэн 320219
106 Ш.Уртнасан Ахлах мэргэжилтэн  
107 Д.Мөнхтуяа Мэргэжилтэн  
108 Д.Уянга Мэргэжилтэн  
109 Ч. Бямбасүрэн Мэргэжилтэн  
111 Ө. Уянгаа Мэргэжилтэн  
112 А.Мөнхсайхан  Мэргэжилтэн  
113 М.Энхмаа Мэргэжилтэн  
9.Мэдээллийн технологийн газар
114 Д. Ган-Эрдэнэ Газрын дарга 77771891
115 О. Тунгалаг Ахлах мэргэжилтэн 70007593
116 Ж.Номин-Эрдэнэ Мэргэжилтэн 70007593
9.1.Мэдээллийн сан, программ хангамжийн хэлтэс-9
117 П.Нэргүй Хэлтсийн дарга 77771891
118 Д.Бадамханд Ахлах мэргэжилтэн 77771891
119 Д.Батбаяр Программист 77771891
120 Ш. Доржбат Программист 77771891
121 Ч.Дэлгэрбаяр Программист 77771891
122 С.Дэлгэрмөрөн Программист 77771891
123 Э. Мөнхжин Программист 77771891
124 С.Нарангэрэл Программист 77771891
125 Д.Ууганбаяр Программист 77771891
9.2.Мэдээллийн сүлжээ, техник ашиглалтын хэлтэс
126 С. Чинбат Хэлтсийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 77771891
127 Б.Чойжилсүрэн Ахлах мэргэжилтэн 77771891
128 Ш.Ариунболд Сүлжээний инженер 77771891
129 Ц.Амартүвшин Сүлжээний инженер 77771891
130 Г.Бадамдорж Сүлжээний инженер 77771891
131 Г.Баясгалан Сүлжээний инженер 77771891
132 Н.Гансүх Сүлжээний инженер 320710
133 А.Лхагвасүрэн Сүлжээний инженер 77771891
134 П. Отгонсүрэн Сүлжээний инженер 77771891
135 Ч. Хувьзаяа Сүлжээний инженер 77771891
136 Э.Төртогтох Сүлжээний инженер 77771891
10.Улсын бүртгэлийн нэгдсэн архив
137 С.Оюунгэрэл Газрын дарга 70113395
138 Г.Хүчитбаатар Ахлах мэргэжилтэн 70113573
139 Д.Энхсаруул Ахлах мэргэжилтэн 350261
140 Б. Алтанцэцэг Мэргэжилтэн  
141 Ш. Батмаа Мэргэжилтний албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч  
142 Т. Байгалмаа Мэргэжилэн 70007584
143 Г.Дуламсүрэн Мэргэжилтэн  
144 Б.Лхагвасүрэн Мэргэжилтэн  
145 Д.Мижиддорж мэргэжилтэн 350261
146 Н.Наранчимэг Мэргэжилтэн  
147 Я.Мөнхтулга Ахлах архивч  
148 Ц.Тошлой Ахлах архивч  
149 Ч. Алтанцэцэг Судлаач архивч  
150 Т.Батчимэг Судлаач архивч  
151 Б.Бүрэнмэнд Судлаач архивч 70113573
152 Н.Ганцэцэг Судлаач архивч  
153 Б.Даваадорж Судлаач архивч  
154 Б.Мөнхцэцэг Судлаач архивч  
155 Ж.Нямсүрэн Судлаач архивч  
156 Х.Сэлэнгэ Судлаач архивч  
157 Г.Энхзаяа Судлаач архивч  
158 Ц.Цолмон Судлаач архивч  
159 О.Нүрмаа Судлаач архивч  
160 Н. Энхчимэг Судлаач архивч  

ВЭБ ХОЛБООС

 

ХАРИЛЦАХ

Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг - Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар 14171 Улаанбаатар хот, Сүхбаатар дүүргийн 7-р хороо /АНУ-ын элчингийн чанх хойно /
Ажлын цаг : Даваа - Баасан гариг, 8.30 - 17.30 цаг
Бямба, Ням амарна.
Утас : 1800-1890 /энгийн утасны тарифаар/
И-мэйл хаяг : contact@burtgel.gov.mn
Вэб сайт : http://burtgel.gov.mn

Хайлт